Başak Gerekli

11-1

Kalıcı Makyaj Uzmanı & Uzman Estetisyen & Usta Öğretici olan Başak Gerekli, 1978 yılında Bursa’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Turizm & Otelcilik Meslek Yüksekokulundan 2001 yılında mezun olan ve çalışma hayatına üniversite çağlarında başlayan Başak Gerekli, okul yıllarından tutku ile merak duyduğu kozmetik ve güzellik sektörüne 2003 yılında M.E.B. onaylı estetisyenlik belgesi ile adım atmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında, sektöründe  birçok eğitim alan Başak Gerekli, Türkiye’nin önde gelen 5 yıldızlı lüks otellerinin Spa & Wellness’larında uzun yıllar, yöneticilik ve estetisyenliği eş zamanlı yürütmüştür. Global bir şirkette, dünyaca ünlü profesonel cilt bakım markalarının Eğitim Koordinatörlüğünü yaparak, Türkçe ve İngilizce olarak tecrübelerini meslektaşlarına sevgiyle aktarmıştır.  Dünya çapında kalitesi ve standartları ile tanınan Akademilerde edindiği ileri teknikler ile her zaman en iyilerle çalışmayı tercih etmiştir.

Son yıllarda, şahıs şirketini kurarak profesyonel iş hayatına; Bursa ve İstanbul şehirlerinde freelance olarak hizmet vermektedir.

Misyonu; Beauty Angels Academy Türkiye bünyesinde, profesyonel çalışmalar ile, en kaliteli ürün ve eğitim inovasyonlarını Türkiye çapında tüm meslektaşlarına ve danışanlarına en iyi şekilde sunmaktır.

Vizyonu; sektördeki gelişmeleri, yenilikleri takip ederek, meslek hayatındaki tecrülere her gün yenisini ekleyerek her zaman ileriye adım atmaktır.

BAŞAK'IN FAVORİLERİ

Bize ulaşabilirsiniz.